Kontakt oss

Senter for omsorgsforskning er lokalisert i Nord-Norge, Midt-Norge, Vest-Norge, Sør–Norge og Øst–Norge med litt ulike fagfelt. Her finner du kontaktinformasjon til sentrene i hver region.

Senter for omsorgsforskning, nord

Daglig leder:
Anne Serine Fottland
E-post: anne.serine.fottland@uit.no
Tlf: 77 64 57 18

Faglig leder:
Torunn Hamran
E-post: torunn.hamran@uit.no
Tlf: 77 64 48 58

Besøksadresse:
UiT Norges arktiske universitet
Hansine Hansens veg 18
9019 Tromsø

Postadresse:
Senter for omsorgsforskning
UiT Norges arktiske universitet
Postboks 6050 Langnes
9037 Tromsø

Klikk her for kart over området
Klikk her for regionale nettsider

Senter for omsorgsforskning, midt

Daglig leder:
Kirsten Lange
E-post: kirsten.lange@nord.no
Tlf: 74 11 22 06

Forskningsleder:
Aud Moe
E-post: aud.moe@nord.no
Tlf: 74 11 22 06

Besøksadresse:
Nord Universitet
Kongens gate 42
7313 Steinkjer

Postadresse:
Senter for omsorgsforskning
Nord Universitet
Serviceboks 2501
7729 Steinkjer

Klikk her for kart over området
Klikk her for regionale nettsider

Senter for omsorgsforskning, vest

Daglig leder:
Hilde Elin Haaland-Kramer
E-post: hilde.haaland-kramer@hib.no
Tlf: 55 58 55 94

Faglig leder:
Frode Fadnes Jacobsen
E-post: frode.fadnes.jacobsen@hib.no
Tlf: 55 58 72 12

Besøksadresse:
Høgskolen i Bergen
Møllendalsveien 6
5063 Bergen

Postadresse:
Senter for omsorgsforskning
Høgskolen i Bergen
Postboks 7030
5020 Bergen

Klikk her for kart over området
Klikk her for regionale nettsider

Senter for omsorgsforskning, sør

Daglig leder:
Bjørnulf Arntsen
E-post: bjornulf.arntsen@uia.no @ uia.no
Tlf: 37 23 37 60

Faglig leder:
Bjørg Dale
E-post: bjorg.dale@uia.no
Tlf: 37 23 37 52

Besøksadresse:
Universitetet i Agder
Jon Lilletuns vei 9
4879 Grimstad

Postadresse:
Senter for omsorgsforskning
Universitetet i Agder
Postboks 509
4898 Grimstad

Klikk her for kart over området
Klikk her for regionale nettsider

Senter for omsorgsforskning, øst

Daglig leder:
Kari Bjerke Gjærde
E-post: kari.gjarde@ntnu.no
Tlf: 61 13 53 72

Forskningsleder:
Aud Obstfelder
E-post: aud.obstfelder@ntnu.no
Tlf: 61 13 54 11

Besøksadresse:
NTNU i Gjøvik
Teknologivegen 22
2815 Gjøvik

Postadresse:
Senter for omsorgsforskning
NTNU i Gjøvik
Postboks 191
2802 Gjøvik

Klikk her for kart over området
Klikk her for regionale nettsider